Zapraszamy do udziału w bezpłatnym seminarium ngo.pl organizowanym w ramach Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności „Wspieranie Organizacji Pozarządowych" realizowanego przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Portal ngo.pl wraz z partnerami lokalnymi wybiera co roku kilka miast w Polsce, gdzie przeprowadzane są seminaria o tematyce informacyjno-promocyjnej dla lokalnych organizacji pozarządowych. Lublin jest jednym z wybranych miejsc. Naszym lokalnym partnerem, wspierającym nas w organizacji seminarium jest Fundacja Sempre a Frente.

Seminarium odbędzie się 4 sierpnia w Pałacu Parysów ul. Bernardyńska 3 w Lublinie (sala 104) w godzinach 10.00 - 15.00.

Podczas seminarium przedstawimy szczegółowo wybrane funkcjonalności portalu ngo.pl, jego możliwości komunikacyjne i promocyjne, ale także zbierzemy Państwa opinie, postulaty, sugestie dotyczące tego, jak zmieniać i ulepszać portal ngo.pl, aby jak najlepiej dostosować go do Państwa potrzeb. Planujemy także blok warsztatowy poświęcony komunikacji i promocji działań społecznych, którego temat Państwo sami wybiorą na podstawie załączonej ankiety. Gorąco zachęcamy Państwa do udziału w seminarium!

Załączamy program seminarium oraz krótką ankietę. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o uzupełnienie ankiety i odesłanie jej do 1 sierpnia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

ANKIETA

PROGRAM SEMINARIUM