Fundacja Sempre a Frente poszukuje osoby na stanowisko Terapeuty/tki. Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniem.

Ogłoszenie o pracę nr 4/PS/2018

Fundacja Sempre a Frente realizuje projekt „Przystanek Sempre - placówka wsparcia dziennego z oddziaływaniami socjoterapeutycznymi”.

W związku z rozpoczęciem realizacji projektu poszukujemy osoby na stanowisko: Terapeuty.

Miejsce pracy: Lublin

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • Prowadzenie terapii indywidualnej skierowanej do podopiecznych placówki (dzieci i młodzież w wieku 10-18 lat)
  • Prowadzenie poradnictwa rodzinnego dla rodziców, opiekunów, rodzin uczestników placówki (w formie indywidualnej i/lub grupowej)
  • Udzielanie specjalistycznych konsultacji, psychoedukacji, rozwiązywania sytuacji kryzysowych związanych z bieżącymi trudnościami funkcjonowania społecznego i emocjonalnego uczestników
  • Inne zadania wynikające ze specyfiki pracy w Placówce/organizacji pozarządowej.

Wymagania wobec Kandydata/tki:

a) posiada wykształcenie wyższe kierunkowe psychologiczne (ma uprawnienia do wykonywania zawodu psychologa zgodnie z Ustawą z dnia 8 czerwca 2001 r. o zawodzie psychologa i samorządzie zawodowym psychologów (Dz.U.2001.73.763).

b) posiada ukończone szkolenie za zakresu psychoterapii i/lub socjoterapii lub jest w trakcie szkolenia za zakresu psychoterapii i/lub socjoterapii

c) minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w zakresie udzielania pomocy psychoprofilaktycznej dla młodzieży i ich rodzin

d) bardzo dobra organizacja pracy, systematyczność,

e) odpowiedzialność, samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na 1/2 etatu
  • Możliwość zatrudnienia w perspektywie długoterminowej
  • Pracę w dynamicznie rozpoznawalnej organizacji pozarządowej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego
  • Praca w godzinach popołudniowych

Termin rozpoczęcia pracy: październik 2018

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie następujących dokumentów rekrutacyjnych:

  1. Aktualny życiorys zawodowy
  2. Dokumenty potwierdzające posiadane wykształcenie/ doświadczenie (kopie dyplomów, certyfikatów, referencji itp. – poświadczone za zgodność z oryginałem)
  3. List motywacyjny

Miejsce składania dokumentów rekrutacyjnych:

Dokumenty można złożyć:

  2. Osobiście w Biurze Fundacji Sempre a Frente, codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 15:00. Dokumenty powinny być złożone w kopercie z dopiskiem: Odpowiedź na Ogłoszenie o pracę nr 4/PS/2018

Termin składania dokumentów: 17.09.2018 do godziny 15.00

Projekt „Przystanek Sempre - placówka wsparcia dziennego z oddziaływaniami socjoterapeutycznymi” jest współfinansowany ze środków  Unii  Europejskiej  realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 Oś priorytetowa 11 Włączenie społeczne Działanie 11.2 Usługi społeczne i zdrowotne.