Fundacja Sempre a Frente zaprasza serdecznie wszystkich chętnych na dzień otwarty punktu Eurodesk, który odbędzie się 9 maja w godzinach 9:00 – 16:00 w biurze Fundacji przy ul. Grodzkiej 14.

Chcemy promować różne formy mobilności dla młodzieży oraz propagować aktywność w społeczeństwie, a dzięki tym nieformalnym konsultacjom każda młoda osoba ma możliwość skorzystać z wiedzy naszych pracowników oraz konsultantki Eurodesk. Zachęcamy do przybywania indywidualnie i w towarzystwie – postaramy się odpowiedzieć na każde pytania i doradzić, co młodzież w dzisiejszych czasach może robić po lekcjach lub zajęciach na uczelni, aby móc się dalej rozwijać w nurcie edukacji pozaformalnej oraz wielokulturowości.

Przewidywane są konsultacje w ramach wyjazdu zagranicznego, bądź w stworzeniu projektu wymiany młodzieży, czy akcji lokalnej. Zostanie również przeprowadzony konkurs fotograficzny, o którym będzie można dowiedzieć się więcej na profilu Fundacji na portalu Facebook oraz Instagram

Zapraszamy gorąco!

Wydarzenie jest realizowane w ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Młodzieży 2017 oraz świętowania 7 urodzin Fundacji Sempre a Frente.