Zapraszamy osoby młode, wchodzące a rynek pracy, do uczestnictwa w spotkaniu grupy roboczej.

Spotkanie odbędzie się w dniu 14.10.2016 w godzinach 9:00 –12:00 w Środowiskowym Hufcu Pracy w Lublinie, ul. Łabędzia 16).

Podczas spotkania grupy roboczej konsultowane będą rekomendacje dotyczące poprawy sytuacji osób młodych znajdujących się w najtrudniejszej sytuacji na rynku pracy. Podczas spotkania pragniemy poznać opinie młodych ludzi dotyczące takich zagadnień:

- oczekiwania ludzi młodych wchodzących na rynek pracy dotyczące wynagrodzenia, warunków pracy, rodzajów umów

- wymagania młodych ludzi  względem pracodawców,

- znajomość realiów rynkowych przez młodych ludzi,

- świadomość własnego potencjału,

- dotychczasowe doświadczenia związane z uzyskanym wsparciem (np. spotkania z doradcą zawodowym, wsparcie ze strony PUP, MUP).

Spotkanie grupy roboczej odbywa się w ramach projektu „Lubelskie partnerstwo na rzecz aktywizacji osób młodych znajdujących się w najtrudniejszej sytuacji na rynku pracy”. Koordynatorem projektu jest Lubelska Fudacja Rozwoju, natomiast Fundacja Sempre a Frente jest sygnatariuszem partnerstwa i aktywnie uczestniczy w posiedzeniach grup roboczych.

Opracowane w ramach projektu rekomendacje zostaną przesłane do Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny: 690-008-018 (od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00 – 16.00).

Termin przyjmowania zgłoszeń – 07.10.2016

Wydarzenie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego